top of page

Bloggerlar İçin Nasıl Çalışır?

01

Ücretsiz üye olun. Blog yazılarınızın yayımlanması için üye olmak zorunda değilsiniz. Üye olmanız hediye kitap çekilişi, blog yayımlama önceliği gibi avantajlara sahip olmanız anlamına gelir.

02

Blog yazılarınızın tamamen edebiyat içerikli ve size ait özgün paylaşımlar olması gerekmektedir. Paylaşım özgün değilse, Pandabiyat yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yazı gönderme kurallarımız için tıklayın: Yazı Gönder

03

Yayımlanmasını istediğiniz blog yazınıza ait linki, konu satırına “Blogger” yazarak pandaedebiyat@gmail.com adresine gönderebilirsiniz. Konu satırına “Blogger” yazılmayan e-postalar değerlendirmeye alınmamaktadır.

04

Kabul edilen blog yazıları “Blogger” sekmesi altında ve “Blogger Haber” sayfamızda yayımlanır.

05

Ekibimiz blog yazınızı inceledikten sonra yayımlanmasına karar verilen blog sahibine e-posta atılarak görsel ve ilgili içerik kendisinden talep edilir. İçerik yazısıyla beraber gönderilen görsel telif hakları sebebiyle Pandabiyat tarafından değiştirilebilir.

06

Pandabiyat ile yayımlanan paylaşımınızda blog paylaşım linkiniz de bulunur. Bu sayede daha geniş bir kitleye ulaşarak okuyucu ve takipçi sayınızı artırabilirsiniz.

bottom of page