top of page
Schoolgirl with Books

Edebiyat Atölyesi Dergisi Kış Sayısı Çıktı

Çıktığı ilk günden itibaren yazıya gönül verenler için kılavuz olma işlevini üstlenen Edebiyat Atölyesi Dergisi’nin 6. sayısı yayımlandı.


Edebiyat Atölyesi Dergisi
Edebiyat Atölyesi Dergisi-Kış 2021/2022

Çıktığı ilk günden itibaren yazıya gönül verenler için kılavuz olma işlevini üstlenen ve üç ayda bir yayımlanan Edebiyat Atölyesi Dergisi’nin yeni sayısı aralık ayının ilk haftası raflardaki yerini aldı.


Yazıya dair zengin içeriklerin ve bilgilerin yer aldığı derginin kış sayısının kapak konusu "Oğuz Atay ile Bilinç Akışı Tekniği" oldu. Oğuz Atay’ın edebi kimliği hakkında bilgiler ile bilinç akışı tekniğinin hem Türk hem dünya edebiyatından örneklerinin yer aldığı 6. sayıda yazmaya dair birçok söyleşi ve yazı da bulunuyor.


Edebiyat Atölyesi Dergisi’ni kitapçılarda, gazete bayilerinde, D&R ve Migroslarda bulmak mümkün. Dergiye 1 yıllık abone olanlara Nebil Özgentürk, Barış İnce ve Şükrü Erbaş gibi isimlerin öykülerinin yer aldığı "Kent Öyküleri" kitabı ile Can Yücel kapaklı şiir defteri hediye edilecek.


Derginin Kış Sayısında Bulunan Yazarlar


Zülfü Livaneli, Nedim Gürsel, Şükrü Erbaş, Haydar Ergülen, Altay Öktem, Fadime Uslu, A. Ömer Türkeş, Murat Menteş, Yekta Kopan, Ahmet Büke, Barış İnce, Hakan Akdoğan, Gökhan Horzum, Selva Bekr, Sibel Öz, Yaşar Seyman, Mustafa K. Erdemol, Erdem Tepegöz, Adnan Gerger, Güray Kılıç, Yunus Bekir Yurdakul, Zafer Köse, Doğuş Sarpkaya, Mehmet Özçataloğlu, Ali Deniz Uslu, Utku Yıldırım, Gülcan Ukşal Aksoy, Levent Karakoç.


İnternet Sitesi: edebiyatatolyesi.net


Abonelik İçin: yeganekitap.com

Comments


Schoolgirl with Books
bottom of page