top of page
Schoolgirl with Books

Fikret Yalçın - Sosyal Medya Seçkilerim

Fikret Yalçın’ın “Sosyal Medya Seçkilerim” isimli kitabı Liman Yayınevi'nden Çıktı.


Sosyal Medya Seçkilerim
Fikret Yalçın - Sosyal Medya Seçkilerim - Liman Yayınevi

Mersin’de, bir engelli birey olarak yıllarca çeşitli sivil toplum örgütlerinde görev alan Fikret Yalçın’ın “Bu Kadar Net! Sosyal Medya Seçkilerim” başlıklı kitabı çıktı. Hem gülümseten hem de duygulandıran siyasi taşlama örneklerinin yer aldığı kitap, Liman Yayınevi tarafından basıma hazırlandı. 166 sayfa olan kitabın kapak tasarımını Züleyha Arslan yaptı.

Fikret Yalçın kitabı hakkında, “İnsan yaşamında sürekli sığınacak bir liman arar, ben bu limanı bulamayınca ‘Liman Yayınları’na sığındım. Kitabım, iki haftada ikinci baskıyı yaparak beni şaşırttı. Mutluyum.” şeklinde konuştu.


“Bu Kadar Net! Sosyal Medya Seçkilerim”in önsözünü Çeto lakaplı tiyatro sanatçısı Mehmet Tekkanat yazdı. Tekkanat yazısında, Fikret Yalçın’ın geleceğe kalıcı bir miras bırakmak istediğini, ileride bu kitabı okuyanlar için eğlenceli bir belge olacağını vurguladı. Arka kapak yazısı ise, kitabın yazarına ait. Fikret Yalçın özetle, uzun yıllar tiyatro ve tiyatro yazarlığı yaptığını, eserlerinin fikir hırsızları tarafından değerlendirilmesinin zoruna gittiğini, amacının geriye bir anı bırakmak olduğunu belirtti.

“Bu Kadar Net! Sosyal Medya Seçkilerim”i, seçkin kitap mağazaları ve kitap satış sitelerinden temin etmek mümkün.Ahmet Zeki Yeşil


 

Yayınevi: Liman Yayınevi


Sayfa Sayısı: 166


Ebat: 13,5x21,5 cm


Baskı Yılı: Ağustos 2022


Kategori: İletişim

Комментарии


Schoolgirl with Books
bottom of page