top of page
Schoolgirl with Books

Mevzular Derin Fanzin 42. Sayısı Çıktı

Mevzular Derin; güncel edebiyatın içinden; şiir, deneme, öykü ve görsellerle okurunun zihnini 42. kez zenginleştirmeye aday.


Mevzular Derin Fanzin
Mevzular Derin Fanzin 42

Varlığını Ağustos 2015’ten bu yana edebiyat camiasının sınırlarında istikrarlı bir şekilde gezdiren Mevzular Derin Fanzin, yeni sayısıyla okurlarını yine basılı ve yine ücretsiz bir şekilde karşıladı.


Son sayısıyla beraber pastanın üzerindeki sekizinci mumunu üfleyen Mevzular Derin; güncel edebiyatın içinden; şiir, deneme, öykü ve görsellerle okurunun zihnini 42. kez zenginleştirmeye aday.


Bu sayının kapak çizimini xuzi yaparken, arka kapak ve iç çizimlerin bir kısmı Neşe Çanakçı’nın elinden. Yusuf Epçin ve Sudenas Bahar’ın da görsel işlerine fanzinin sayfaları içinde rastlanıyor.


Çağla Nur Çavdar, Sıla Yurtseven, Yaren Köse, Alperen Yavaş, Sıla Mutaf, Alperen İri, Kadir Kemal Emir, Anıl Aksoy, Senanur Apdik ve Zilan Damla Polat öykü ve denemeleriyle, Egehan Işıklı, İrem Budak, Elif Karabaş, Duru Barışık, İsa Özdemir, Madamé Florenza, Asiye Güzel, Ziya Taşkırmaz, Can Metehan Şimşek, Mislina Bursal, Naz Kandaz, Abdullah Uyu, Esra İnci Aslan, Mehmet Yaşar, Yalım Aydın, Cem Akkayalı, Buğra Öztürk, Ercan Gümüş, Ali Doğukan İleri, Ramazan Gediz Derin, Umut Çiflik, Merve Bozkurt, Yiğit Bağcı, Eftelya Koyuncu, Ferit Değer, Ekin Can ve Aslı Nur Mahmutoğlu ise şiirleriyle bu sayıda yer alıyor.


Mevzular Derin Fanzin’in bu sayısının dağıtımı on üç şehirde gerçekleşecek. Dağıtım noktalarına fanzinin sosyal medya hesaplarından ulaşmak mümkün.


Twitter: @mevzularderinfComments


Schoolgirl with Books
bottom of page