top of page
Schoolgirl with Books

Neptün Emel Kosi - Londra Düşleri

Yazar, yıllardır Londra’da kaleme aldığı fantastik denemelerini, gizemli edebi biyografileri ve yaşadığı şehrin ona hediye ettiği birbirinden özel büyülü anıları bu kitapta sizler için bir araya getirdi.


Londra Düşleri
Neptün Emel Kosi - Londra Düşleri

Uzun bir aradan sonra dördüncü kitabım Londra Düşleri, Aralık 2020 itibariyle yayımlanarak siz değerli okurlarla buluşmanın heyecanı içinde raflardaki yerini aldı. İçeriğinde birbirinden özel 44 fantastik başlık bulacağınız Londra Düşleri, kiminizi bir düşün içine sürükleyip zamanı unutturacak kiminizi ise mucize veya doğaüstü dediğimiz olayların akışında şehrin bir ucundan diğerine uçuracak.


Yıllar içinde Londra'nın pek çok semtinde, ikinci el kitapçılarında, restoranlarında ve cafelerinde, kimi ışıltılı kimi sıcakkanlı kimi de kasvetli sokaklarında, bazen bir parkta bir ağaç altında, kimi yağmurlu günlerde bir otobüsün ikinci katında, kimi zaman bir kütüphanenin rafları boyunca kitap kokularını içime çekerken yaşadığım birbirinden özel anları “Londra Düşleri”nde bulabileceksiniz.


Aralarda en sevdiğim, bende çok özel yerleri olan bazı yazarların biyografilerine, kitap ve film eleştirilerine de rastlayacaksınız. Satır aralarında gizlediğim özel mesajları yakalayabilirseniz çok daha keyif alacağınızı tahmin ediyorum.


Kitaptaki her hikâye, okuru yağmurlar altındaki sisli, puslu bir şehre götürürken aynı zamanda sayfalar arasına serpiştirilmiş şehrin tılsımını da ellerine bulaştırıyor.Biyografi: Neptün Emel Kosi


 

Yayınevi: KDY


Sayfa Sayısı: 156


Kategori: Bilim Kurgu / Fantazya

Comments


Schoolgirl with Books
bottom of page