top of page

Reklam

Keyboard and Mouse

Edebiyat dünyasıyla ilgili tanıtım engellerini ortadan kaldırmayı hedefleyen Pandabiyat, hem yazarların hem yayınevlerinin okuyucuyla bütünleşmesine yardımcı olur.

NEDEN PANDABİYAT?

  • Tutkulu bir okuyucu kitlesine sahip Pandabiyat ile reklam vermek; kültürlü, bilgili, eğitimli, öğrenmeye istekli ve en önemlisi meraklı okuyuculardan oluşan bir interaktif kitleye ulaşmanızı sağlar.

  • Markanız ve ürünleriniz sadece web sitemizde değil, tüm sosyal platformlarımızda tanıtılır.

  • Okuyucularımız, sosyal medyayı aktif bir şekilde kullandıklarından, tanıtımı yapılan kitaplar daha geniş kitlelere ulaşır.

 

Yayınevleri; yayımlanan veya yayımlanmak üzere olan kitaplarınızı ülke çapındaki etkili okuyucu kitlesine tanıtma fırsatına sahip olacaksınız.

 

Yazarlar; hem kendinizi tanıtmak hem de kitaplarınızı okuyucularla buluşturmak için Pandabiyat size 3 seçenek sunuyor.

  1. Kitaplarınızı kendi cümlelerinizle anlattığınız edebiyat haberlerine dönüştürerek bize ulaştırabilir ve biyografinizle yazar indeksimizde yer alabilirsiniz.

   2. Kitaplarınızı Pandabiyat okuyucularına çekilişle hediye ederek daha geniş bir kitle tarafından görünürlüğünü ve bilinirliğini artırabilirsiniz.

   

   3. Kitaplarınızı uygun fiyatlı banner reklamlarımızla tanıtabilir veya okuyucuların, backlinkler aracılığıyla kitaplarınızın satış kanallarına “tek tıkla” ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

   4- Pandabiyat'ın yılda bir kez Katalog sayfasında yayımlayacağı okuma listesi kataloğunda yer alabilirsiniz. (Ayrıntılı bilgi için S.S.S. sayfamızı, örnek katalog için KATALOG sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.)

Dijital reklamın gücünden yararlanın!

Pandabiyat, edebiyat serüveninin gizemlerini okuyucularıyla beraber keşfetmeye adanmış bir sosyal platformdur. Katkıda bulunan gönüllülerimiz ve kalemi kuvvetli yazarlarımızdan kitap yorumları, edebiyat haberleri, şiir ve öykülerin yanı sıra; yeni çıkanlar, etkinlikler, söyleşiler ve okuma deneyimiyle ilgili konulardan oluşan içeriklere sahibiz.

 

Pandabiyat okuyucuları, kendilerini bilgiye aç ve hevesli sosyal etkileyiciler olarak tanımlayan, sadece sosyal medya meraklısı bireyler değil, aynı zamanda sanatsal, kültürel, sosyal ve politik bakış açılarını dile getiren bir okuyucu kitlesi olarak tanımlamaktadır.

 

21. Yüzyılın interaktif okuyucusu; gördüklerini araştırıyor, ilgi alanlarına göre satın alıyor, deneyimlerini sosyal platformlarda yorumluyor ve başka insanlarla paylaşıyor.

 

Okurlarımız;

  • Edebiyat haberlerini öncelikle çevrimiçi alan,

  • Günlük blogları okuyan veya kendisi blog yazan,

  • Kitaplarını internetten, bağımsız kitapçılardan ve zincir kitapevlerinden satın alan,

  • Okuduğu kitapları sosyal medyada paylaşan veya bookstagram hesapları olan,

  • Edebi kurgu, şiir, sanat, felsefe, tarih, biyografi, psikoloji dahil olmak üzere birçok türle ilgilenen,

  • Kullandıkları markaların sosyal değerlerine dikkat eden etkili bir kitledir.

 

Reklam verenleri, yayınevlerini ve yazarları bu özel okuyucu kitlesiyle buluşturmak için mesajlarınızı bekliyoruz!

Reklam seçenekleriyle ilgili bilgi için formu doldurabilir ya da bize e-posta atabilirsiniz: pandaedebiyat@gmail.com

Reklam Bilgi Formu

Başarılı

bottom of page