top of page
Schoolgirl with Books

Naifçe Dergi 7. Sayısı Çıktı

“Naifçe”nin “Ahmet Kaya” özel sayısı çıktı.


Naifçe Dergi
Naifçe Dergi Mayıs-Haziran 2022

Genel Yayın Yönetmenliğini Ferhat Bezci’nin yaptığı, editörlüğünü Nilüfer Kaya’nın üstlendiği kültür, sanat ve edebiyat dergisi olan “Naifçe”nin “Ahmet Kaya” dosyasıyla çıktığı 7. sayısında; Selda Bağcan, Gülten Kaya, Menderes Samancılar ve Serkan Uçar konuk olarak ağırlanıyor.


1 Mayıs 2021 yılında kurulan ve haziran ayında ilk sayısını çıkaran iki aylık kültür sanat ve edebiyat dergisi olan “Naifçe” bu zamana kadar çeşitli alanlarda tanınmış konuklarla göz doldururken içerik olarak iddialı bir zemin hazırlamaya başlamış durumda.


“Naifçe”nin 7. sayısında yer alan edebi türler: Çeviri, şiir, öykü, anı, mektup, gezi yazısı, inceleme, metin ve denemedir.


7. sayının Sanat Yönetmenliğini Hakan Kaya yaparken kapakları çizen isim ise Bora Onay oluyor.


Yayın kurulunda; Mücahit Erdem Serin, R. Çağdaş Kıyak, Berat Yılmaz ve Ergin Tezcan’ın bulunduğu “Naifçe”nin 7. sayısının muhtevası şu şekilde:


Kaan Gürgan - Öykü - Çiçek - Hakan Kaya – Öykü - Siyah Şapkalı Nilüfer Birdal - Öykü - Unutulan - Emine Er - Öykü - Son Perde R. Çağdaş Kıyak - Kayıp Masal 2 - Şiir Ferhat Bezci – Şiir - Koridor Boyunca Uzayan Sofrada Unuttum Kalabalığı Emrah Fırat - Alın - Şiir - Alihan Çetiner – Şiir - Kitapçı Esra Aydan - Şiir - Tanrıların Ürküttüğü Peri Kızana - Seray Sarı - Şiir- İlmek- Acı Serkan Akça – Şiir - Hazırlık - Veysel Çelebi - Şiir - Ami'ine Talip Olduğum Dua'ya Gül Tiraki - Deneme - Yeni Yaşım - Furkan Bezci - Duvarlar Üzerine Denemeler Selda Bağcan - Serkan Arslan - Röportaj - Selda Bağcan ile Kaya Gibi Sohbet Aslı Furuncuoğlu - Nilüfer Kaya - Röportaj- Mücahit Erdem Serin - Mektup - Tierra'ye Mektup 2 Menderes Samancılar – Metin - Hayatta Bir Tek O Gülmedi Mayakovsky - Eşim Hakkında Birkaç Söz - Çeviri - Fuad Çalbay John Keats - Nerede Şair? Gösterin Onu, Gösterin Onu - Çeviri - Volkan Hacıoğlu Burcu Kaygısız - Gezi Yazısı - Kadıköy Ali Mavzer - İnceleme - Şiirlerde Şarkılarda Ahmet Kaya Gülten Kaya - Metin - Merhaba - Serkan Uçar - Bir Fotoğrafın Hikâyesi Çizerler; Kaan Gürgan - Yağmur Yılmaz - Nursevim Demir - Mısra Bozkurt - M. Azzem Akgöz Hakan Kaya - Selvi Savaş


Editör: Nilüfer Kaya


Son Okuma: Selene Cabalar


Yayın Kurulu: Mücahit Erdem Serin - R. Çağdaş Kıyak - Berat Yılmaz - Ergin Tezcan

Genel Sanat Yönetmeni: Hakan Kaya


İmtiyaz Sahibi ve Genel yayın yönetmeni: Ferhat Bezci


Naifçe’nin 7. sayısını almak isteyen okurlar şu an için sadece Naifçe Dergisi’nin sosyal medya hesaplarıyla iletişme geçebilirler, ilerleyen günlerde www.naifce.com adresine de eklenecektir.İnstagram: @naifcedergiNaifçe Dergi 7
Naifçe Dergi 7

Comentarios


Schoolgirl with Books
bottom of page